درباره کیف سایت

فروشگاه اینترنتی کیف سایت یک فروشگاه جامع در زمینه فروش انواع کیف زنانه و کیف مردانه و انواع کوله پشتی و ست های کیف زنانه و مردانه میباشد ، این فروشگاه توسط یک تیم سه نفره شامل مهندسین سید محمد امینی ، مصطفی سعدی و مصطفی رضا بنده لو در سال ۱۳۹۸ کار خود را آغاز نمود.

هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی کیف سایت ایجاد یک وب سایت جامع انواع کیف بوده که بتواند تمامی محصولات کیف زنانه و مردانه و انواع کوله پشتی را با تنوع بسیار زیاد از نظر جنس (کیف های چرم طبیعی ، کیف های چرم مصنوعی ، کیف های جیر و پارچه ای و… ) در بازه های قیمتی متفاوت پوشش دهد.

در فروشگاه کیف سایت تلاش شده تا کالا هایی که درون وب سایت قرار میگیرند بتواند تمامی سلایق بانوان و آقایان را پوشش دهد و در تمامی رنج های قیمتی در تمامی دسته بندی ها اعم انواع کیف زنانه ، انواع کیف مردانه ، انواع کوله پشتی ، انواه ساک و چمدان مسافرتی و ست های کیف مردانه و زنانه کالایی برای فروش و عرضه برای مشتریان گرامی وجود داشته باشد.

از دیگر اهداف فروشگاه اینترنتی کیف سایت تهیه و درج مقالات جهت آگاهی مشتریان و کاربران گرامی از شناخت انواع کیف ، معرفی و شناخت انواع چرم طبیعی و مصنوعی ، شناخت تمامی متریال های مورد استفاده در ساخت کیف ، نحوه انتخاب و تشخیص محصولات چرم و درجه کیفیتی آنها و سایر مقالات دیگر میباشد.

مشتریان گرامی با مراجه به صفحه اخبار و مقالات کیف سایت  میتوانند تمامی مقالات منتشر شده توسط کیف سایت را مطالعه نمایند.